icon

APK Installer

4.1.5 için
Android

4.3

37

Android cihazınıza istediğiniz APK'yi yükleyin

3.8M

Bu uygulamayı oyla

+3

APK Installer, herhangi bir APK dosyasını sıkıntısız bir şekilde Androidinizin hafızasına yüklemenizi sağlayan basit bir araçtır.

APK Installer’ın yaptığı, cihazınızın indirilenler klasöründe ya da herhangi bir dosya yolunda olan hafızasındaki tüm APK dosyalarını bulup onları güzel bir uygulama listesi şeklinde göstermesidir. Bu liste ile birlikte sizin tek yapmanız gereken yüklemeye devam etmek için uygulamaların isimleri üzerine basmaktır.

Herhangi bir uygulamayı yüklemeden önce APK Installer uygulamanın APK'si hakkında kesin bilgi sunar. Başlarken, uygulamanın öncelikle yüklü olup olmadığını görebileceksiniz. Artı, APK dosyalarının büyüklüğünü ve versiyonunu göreceksiniz. Nihai olarak ise, APK’nın en son ne zaman modifiye edildiği tarihi görebileceksiniz.

APK’sının sizde bulunduğu herhangi bir uygulamayı kolaylıkla yükleyebilmeniz sayesinde APK Installer çok basit bir araçtır. Aslında, APK Installer normalde sizin yapmayacağınız bir şeyi yapmanıza olanak sağlamaz fakat yapacağınız şeyi daha kolay yapmanıza olanak sağlar.
Gereksinimler

Android 2.3 ya da üstü sürüm gerektirir.

X